AC DC ConvertersXP Power DNR10US12-S
DNR10US12-S
5S-DNR10US12-S
DNR10US12-S
AC/DC CONVERTER 12V 10W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 840mA |
| Power (Watts): | 10W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |