AC DC ConvertersCurtis Industries DHF080-7A
DHF080-7A
5S-DHF080-7A
DHF080-7A
AC/DC CONVERTER 12V 80W
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 6.66A |
| Applications: | 80W (100W Forced Air) |