AC DC ConvertersCurtis Industries DHF060-9A
DHF060-9A
5S-DHF060-9A
DHF060-9A
AC/DC CONVERTER 24V 60W
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 2.5A |
| Applications: | 60W (72W Forced Air) |