AC DC ConvertersCS5.241-S1 CS5.241-S1-ND
CS5.241-S1-ND
5S-CS5.241-S1-ND
CS5.241-S1-ND
PULS
Product Description
| Series: | 0 |
| Type: | DIMENSION C |
| Number of Outputs: | Active |
| Voltage - Input: | Enclosed |
| Voltage - Output 1: | 1 |
| Voltage - Output 2: | 100 ~ 120 VAC |
| Voltage - Output 3: | 200 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 4: | 24V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | - |
| Voltage - Isolation: | 5A |
| Efficiency: | 120W |
| Operating Temperature: | ITE (Commercial) |
| Features: | 500V |