AC DC ConvertersATOP Technologies AD1100-24F
AD1100-24F
5S-AD1100-24F
AD1100-24F
100W/4A DIN-RAIL 24VDC POWER SUP
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Power (Watts): | 100W |