AC DC ConvertersACV24N4.8 ACV24N4.8-ND
ACV24N4.8-ND
5S-ACV24N4.8-ND
ACV24N4.8-ND
Artesyn Embedded Technologies
Product Description
| Series: | 12 |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 4.8A |
| Applications: | 115W |