AC DC ConvertersACV24N3.6 ACV24N3.6-ND
ACV24N3.6-ND
5S-ACV24N3.6-ND
ACV24N3.6-ND
Artesyn Embedded Technologies
Product Description
| Series: | 16 |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 3.6A |
| Applications: | 86W |