AC DC ConvertersACV24N2.4 ACV24N2.4-ND
ACV24N2.4-ND
5S-ACV24N2.4-ND
ACV24N2.4-ND
Artesyn Embedded Technologies
Product Description
| Series: | 20 |
| Type: | Obsolete |
| Number of Outputs: | Linear |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 2.4A |
| Applications: | 57W |