ACV15N3-ND
5S-ACV15N3-ND
ACV15N3-ND
Artesyn Embedded Technologies
Product Description
Series:20
Type:Obsolete
Number of Outputs:Linear
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:100 ~ 240 VAC
Voltage - Output 2:15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):3A
Applications:45W