ACV12D1.7-ND
5S-ACV12D1.7-ND
ACV12D1.7-ND
Artesyn Embedded Technologies
Product Description
Series:16
Type:Obsolete
Number of Outputs:Linear
Voltage - Input:2
Voltage - Output 1:100 ~ 240 VAC
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):1.7A
Applications:1.7A
Voltage - Isolation:40W