AC DC ConvertersBel Power Solutions ABC150-1T15G
ABC150-1T15G
5S-ABC150-1T15G
ABC150-1T15G
AC/DC CONVERTER 15V 110/150W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.67A |
| Power (Watts): | 110W (150W Forced Air) |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |