AC DC ConvertersDelta Electronics AA30T051212D
AA30T051212D
5S-AA30T051212D
AA30T051212D
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | -12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 600mA |
| Applications: | 600mA |
| Voltage - Isolation: | 30W |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |