AC DC ConvertersDelta Electronics AA30T050312D
AA30T050312D
5S-AA30T050312D
AA30T050312D
AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 30W
Product Description
| Series: | AA30T |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 3.3V |
| Voltage - Output 3: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4.5A |
| Power (Watts): | 1A |
| Applications: | 250mA |
| Voltage - Isolation: | 30W |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |