89450110
5S-89450110
89450110
AC/DC CONVERTER 12V 60W
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | Millenium Supply |
| Type: | Obsolete |
| Number of Outputs: | Linear |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 240VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 5A |
| Applications: | 60W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |
| Operating Temperature: | - |
| Features: | 0??????C ~ 60??????C (With Derating) |
| Mounting Type: | Universal Input |
Related special
-
- 8P-SZN
- JST
- SZN connector
- In stock
-
- 82635DSAWGPRQ
- Intel
- REALSENSE DEPTH MODULE D430
- In stock
-
- 80-068224-11P
- Amphenol Industrial
- Position Circular Connector
- In stock
-
- 80-068214-06P
- Amphenol
- Position Circular Connector
- In stock
-
- 89HP0608RZBABI-ND
- 89HP0608RZBABI
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608XZBABI-ND
- 89HP0608XZBABI
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608XZBABGI-ND
- 89HP0608XZBABGI
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608XZBAB-ND
- 89HP0608XZBAB
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608XZBABG-ND
- 89HP0608XZBABG
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608XZBABI8-ND
- 89HP0608XZBABI8
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608XZBABGI8-ND
- 89HP0608XZBABGI8
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608RZBABG8-ND
- 89HP0608RZBABG8
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608SZBABI-ND
- 89HP0608SZBABI
- IDT
- In stock
-
- 89HP0604XZBABGI-ND
- 89HP0604XZBABGI
- IDT
- In stock
-
- 89HP0608SZBAB-ND
- 89HP0608SZBAB
- IDT
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













