Home
All Products
Power Supplies - External-Internal (Off-Board)
AC DC Converters%20S8VS-12024B.jpg %20S8VS-09024A
%20S8VS-09024A
5S-%20S8VS-09024A
%20S8VS-09024A
Z1666-ND
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | 173.57 |
| Type: | 1 |
| Number of Outputs: | S8VS |
| Voltage - Input: | Active |
| Voltage - Output 1: | Enclosed |
| Voltage - Output 2: | 1 |
| Voltage - Output 3: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 4: | 24V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | - |
| Voltage - Isolation: | 3.75A |
| Efficiency: | 90W |
| Operating Temperature: | ITE (Commercial) |
| Features: | 3kV (3000V) |
| Mounting Type: | 0.8 |
Related special
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products














