AC AC Wall AdaptersCUI Inc. DPA120060-P6-TK
DPA120060-P6-TK
5S-DPA120060-P6-TK
DPA120060-P6-TK
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 120VAC |
| Voltage - Output: | 12VAC |
| Current - Output (Max): | 600mA |
| Power (Watts): | 7W |
| Operating Temperature: | - |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |