AC AC Wall AdaptersCUI Inc. DPA120050-P9/R-SZ
DPA120050-P9/R-SZ
5S-DPA120050-P9/R-SZ
DPA120050-P9/R-SZ
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 120VAC |
| Voltage - Output: | 12VAC |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Power (Watts): | 6W |
| Operating Temperature: | - |
| Output Connector: | Barrel Plug R/A |
| Size / Dimension: | 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. |