AC AC Wall AdaptersCUI Inc. DPA120020-Z7-SZ
DPA120020-Z7-SZ
5S-DPA120020-Z7-SZ
DPA120020-Z7-SZ
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 120VAC |
| Voltage - Output: | 12VAC |
| Current - Output (Max): | 200mA |
| Power (Watts): | 2W |
| Operating Temperature: | - |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm |