VLD24-300
5S-VLD24-300
VLD24-300
LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 300MA
Product Description
| Series: | VLD24 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Buck |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 6.5V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 30 V |
| Current - Output (Max): | 300mA |
| Power (Watts): | 9W |