RCD-48-1.20/M
5S-RCD-48-1.20/M
RCD-48-1.20/M
LED SUPP CC BUCK 2-56V 1.2A 7DIP
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RCD-48 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Buck |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 56 V |
| Current - Output (Max): | 1.2A |
| Power (Watts): | 67W |