RCD-24-0.35/PL/B
5S-RCD-24-0.35/PL/B
RCD-24-0.35/PL/B
LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RCD-24-PL |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 35 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 12W |