LDU5660S1000
5S-LDU5660S1000
LDU5660S1000
LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 1000MA
Product Description
| Series: | LDU56 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 56 V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 50W |