LDU4860S350
5S-LDU4860S350
LDU4860S350
LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 350MA
Product Description
| Series: | LDU48 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7V |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 57 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 20W |