LDU2430S700
5S-LDU2430S700
LDU2430S700
LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7V |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 28 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 20W |