LDU2030S600
5S-LDU2030S600
LDU2030S600
LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 600MA
Product Description
| Series: | LDU20 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7V |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 28 V |
| Current - Output (Max): | 600mA |
| Power (Watts): | 17W |