LDU1416S600
5S-LDU1416S600
LDU1416S600
LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 600MA
Product Description
| Series: | LDU14 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7V |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 14 V |
| Current - Output (Max): | 600mA |
| Power (Watts): | 8W |