LDU0830S350
5S-LDU0830S350
LDU0830S350
LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 350MA
Product Description
| Series: | LDU08 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7V |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Voltage - Output: | 2 ~ 28 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 8W |