4015-D-E-350
5S-4015-D-E-350
4015-D-E-350
LED SUPP CC BOOST 48V 350MA 7SIP
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | BoostPuck 4015 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Boost |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 5V |
| Voltage - Input (Max): | 28V |
| Voltage - Output: | 48V (Max) |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 17W |
| Dimming: | Analog |
| Features: | Remote On/Off |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Efficiency: | 0.95 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 7-SIP Module |
| Size / Dimension: | 0.83 L x 0.83 W x 0.43 H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm) |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













