3021-D-I-700
5S-3021-D-I-700
3021-D-I-700
LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7V |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| Voltage - Output: | 32V (Max) |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 22W |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)