3021-A-I-350
5S-3021-A-I-350
3021-A-I-350
LED SUPP CC AC/DC 32V 350MA 7SIP
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7VAC |
| Voltage - Input (Max): | 24VAC |
| Voltage - Output: | 32V (Max) |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 11W |
| Dimming: | Analog |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)