3021-A-E-700
5S-3021-A-E-700
3021-A-E-700
LED SUPP CC AC/DC 32V 700MA 7SIP
Product Description
| Series: | BuckPuck? 3021 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 7VAC |
| Voltage - Input (Max): | 24VAC |
| Voltage - Output: | 32V (Max) |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 22W |
| Dimming: | Analog |
| Features: | Remote On/Off |
| Operating Temperature: | SCP |
| Efficiency: | -40??????C ~ 80??????C |
| Mounting Type: | 0.95 |
| Package / Case: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 7-SIP Module |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)