VRAH-10J1200
5S-VRAH-10J1200
VRAH-10J1200
CONV DC/DC 10A 2.5V 1.2V OUT
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | xRAH-10J |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 2.25V |
| Voltage - Input (Max): | 2.75V |
| Voltage - Output 1: | 1.2V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Power (Watts): | 12W |