V36SE3R315NRFA
5S-V36SE3R315NRFA
V36SE3R315NRFA
MODULE DC/DC 16TH BRICK 3.3V 15A
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Delphi V36SE |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 15A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |