SRDB-10E100R
5S-SRDB-10E100R
SRDB-10E100R
CONV DC/DC 10A 4.5-13.2V 1.0VOUT
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | SRDB-10E |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 13.2V |
| Voltage - Output 1: | 1V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Power (Watts): | 10W |