SQM48T25033-NCA0
5S-SQM48T25033-NCA0
SQM48T25033-NCA0
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated