SQM48T25010-NBB0
5S-SQM48T25010-NBB0
SQM48T25010-NBB0
DC/DC EIGHTH BRICK
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | - |
| Type: | - |
| Voltage - Input (Min): | - |
| Voltage - Input (Max): | - |
| Voltage - Output 1: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Voltage - Isolation: | - |
| Applications: | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
Related special
- SR30-10R-6S(71)
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- In stock
- SFO-61T-250A
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated