SQ48S03150-NS00G
5S-SQ48S03150-NS00G
SQ48S03150-NS00G
DC/DC CONVERTER 15V 50W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SemiQ? SQ48 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.3A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |