SMT30C-12SADJJ
5S-SMT30C-12SADJJ
SMT30C-12SADJJ
DC/DC CONVERTER 0.9-5V 150W
Product Description
Packaging:Tray
Series:SMT30C
Type:Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Min):10.2V
Voltage - Input (Max):13.8V
Voltage - Output 1:0.9 ~ 5 V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):30A
Power (Watts):150W
Voltage - Isolation:-
Applications:ITE (Commercial)
Features:"Remote On/Off, OCP, OTP, SCP"
Operating Temperature:0??C ~ 80??C
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated