DC DC ConvertersArtesyn Embedded Technologies SMT20C-05SADJJ
SMT20C-05SADJJ
5S-SMT20C-05SADJJ
SMT20C-05SADJJ
DC/DC CONV
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SMT20C |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output 1: | 0.9 ~ 3.3 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 20A |