S36SE12001NMFB
5S-S36SE12001NMFB
S36SE12001NMFB
POWER MODULE DC/DC 1X1 BRICK 12V
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Delphi S36SE |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.3A |
| Power (Watts): | 17W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |