S24SE3R307NDFA
5S-S24SE3R307NDFA
S24SE3R307NDFA
DC/DC CONVERTER 30W 3.3V 7.5A
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 7.5A |
| Power (Watts): | 30W |
| Voltage - Isolation: | 1.6kV (1600V) |