S24SE15001NDFA
5S-S24SE15001NDFA
S24SE15001NDFA
DC/DC CONVERTER 20W 15V 1.33A
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.33A |
| Power (Watts): | 20W |
| Voltage - Isolation: | 1.6kV (1600V) |