S24DE120R6NDFA
5S-S24DE120R6NDFA
S24DE120R6NDFA
DC/DC CONVERTER 15W +/-12V 625MA
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | S24DE |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | -12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "625mA, 625mA" |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 1.6kV (1600V) |