S24DE120R4NDFA
5S-S24DE120R4NDFA
S24DE120R4NDFA
DC/DC CONVERTER 10W +/-12V 420MA
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | S24DE |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | -12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "420mA, 420mA" |
| Power (Watts): | 10W |
| Voltage - Isolation: | 1.6kV (1600V) |