RPA60-2415SFW/N
5S-RPA60-2415SFW/N
RPA60-2415SFW/N
DC DC CONVERTER 15V 60W
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | POWERLINE RPA60-FW |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |