RP-093.3S/P
5S-RP-093.3S/P
RP-093.3S/P
CONV DC/DC 1W 09VIN 3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RP
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):8.1V
Voltage - Input (Max):9.9V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):303mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:5.2kV (5200V)