RJZ-3.33.3S/HP
5S-RJZ-3.33.3S/HP
RJZ-3.33.3S/HP
DC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RJZ
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):2.97V
Voltage - Input (Max):3.63V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):606mA
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:4kV (4000V)