RGZ-3.33.3D/P
5S-RGZ-3.33.3D/P
RGZ-3.33.3D/P
CONV DC/DC 2W 3.3VIN +/-3.3VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"303mA, 303mA"
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:3kV (3000V)