RGZ-3.33.3D
5S-RGZ-3.33.3D
RGZ-3.33.3D
CONV DC/DC 2W 3.3VIN +/-3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RGZ
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"303mA, 303mA"
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:3kV (3000V)