RGZ-121509D
5S-RGZ-121509D
RGZ-121509D
DC/DC CONVERTER 15V -9V 2W
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RGZ
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):10.8V
Voltage - Input (Max):13.2V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-9V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"66mA, 111mA"
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:3kV (3000V)